Hakkında

 

------ Planet Taksi oyunundan kısaca bahsetmek gerekirse internet üzerinden kendimize taksi alarak bu taksilerin ürettiği Coinleri Cash’a Dönüştürerek kazancınızı artırabilir yeni taksiler ile geliştirebilirsiniz veya Taksilerin kazandığı Coinleri paraya çevirerek nakit çekimi yapabilirsiniz.

 -----    Ne kadar çok taksimiz olursa o kadar çok para kazanırsınız. Aynı taksi modelinden 1 den fazla taksi de alabilirsiniz. Her gün Planet Taksiyi ziyaret ederek 1 ile 10 arasında Ekstra Hediyeler Kazanabilirsiniz.

 

Yeni Araç Satın Al: Kayıt işlemleriniz tamamlandıktan sonra Galeri sekmesini ziyaret edebilirsiniz ve yeni taksilerinizi burdan seçerek alabilirsiniz.

 Hasılat Topla: Bu bölümde Taksilerinizin kazandığı miktarları Ayrı ayrı görebilirsiniz ve En altaki Buton ile Tüm kazançlarınızı Coin olarak hesabınıza alabilirsiniz.

Coin TLC Yap: Bu bölümde Taksilerden Topladığınız Coinlerinizi Cash ve TLC olarak geriye alırsınız yeni taksiler bakiyenizi artırırsınız.

TL »» Cash Yap: Bu bölümde Kazanç Kısmındaki Gelirisinizi Belli bir Kar ile (%??) bize satabilir Örnek 100 lirayı 125 Cash şeklinde 25 Kar ile dönüştürebilirsiniz. 

Para Çek: Butonu ile paranızı hemen banka hesabına gönderip harcayabilirsiniz. İyi Harcamalar. 

Para Ekle: Bu Kısımdan bizlerden Oyun Parası Cash satın alabilirsiniz.

1 TL = 10 Cash Satın Alabilirsiniz. Aldıgınız her tutar kadar Ödeme puanı kazanırsınız.

Günlük Hediye: Her gün belirli saatlerde bu sayfadan sizler için hazırladığımız hediyeleriniz alabilrisiz unutmayın gelmediğiniz günlerin hediyeleri birikmez :)

Yarışma: Oyun kurucusu bazı günler sizler için yarışma düzenler bu yarışmayı haberler kısmından takip edebilir Kazanan ilk 3 kişiye Büyük ödüller dağıtılır. Yarışmalarımız Ana ekranda da takip edilebildiği üzere tamamen şeffaftır.

Bağış Yap: Bu Kısımdan zaman zaman bağışlar yapabilirsiniz. Yaptığınız her bağış gerçekten ihtiyaç sahibi olan insanlara ulaştığını unutmayınız. Planet Taksi sosyal sorumlulukları ile de gurur duyar. 

Bonus: İsminden de belli olduğu gibi oyun içerisinde bir çok bonus vardır. Buradaki bonuslar sizin alımlarınız ile alakalıdır. Yaptığınız yatırım miktarlarına karşılık Bu bölümden hedi araçlar alırsınız. CODE KART  için Geçerli değildir.Ödeme Yaptıgınız TL tutarları karşılığında listede gördüğünüz araçlar hediyemizdir. 

Eğlenceli Oyunlar: Taksileriniz sizin için kazanç sağlar iken sizde isterseniz vakit geçirebileceğiniz bir alanda zamanı eğlenceye çevirebilirsiz. 

Hesabım: Bu kısımdan hesap detaylarınızı görebilirsiniz. 

Şifre Değiştir: Şifrenizi Güvende Tutmayı unutmayın 

Tavsiyeleriniz: Sizin tavsiyeniz ile oyuna katılan arkadaşlarınızı burdan görebilirsiniz. Tavsiyelerinizin Yatırımlarından %10 Kazanç Elde edersiniz.Tavsiyelerinizin tavsiyelerindende %5 Cash Bonusu alırsınız.

Banner: Bu Kısım Arkadaşlarınızı davet edebilmeniz için size davet linkinizi verir. Hatta Forum ve Blog sitelerinizde Sizin referans sisteminizi Paylaşabileceğiniz kodlarınız resimleriniz ve linklerinizi hazırladık Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çıkış: En kısa Zamanda Tekrar bekleriz